9. mednarodna znanstvena konferenca IZZIVI GLOBALIZACIJE IN DRUŽBENO-EKONOMSKO OKOLJE EU

30.01.2020

Fakulteta za ekonomijo in informatiko ter Fakulteta za poslovne in upravne vede Univerze v Novem mestu vabita k sodelovanju na 9. mednarodni znanstveni konferenci »Izzivi globalizacije in družbeno–ekonomsko okolje EU«. Mednarodna znanstvena konferenca bo potekala v četrtek, 21. maja 2020, na Univerzi v Novem mestu, Na Loko 2, 8000 Novo mesto.

Tematska področja konference:
1. Izzivi globalizacije in ekonomsko okolje