9. mednarodna znanstvena konferenca IZZIVI GLOBALIZACIJE IN DRUŽBENO-EKONOMSKO OKOLJE EU

30.01.2020

Fakulteta za ekonomijo in informatiko ter Fakulteta za poslovne in upravne vede Univerze v Novem mestu vabita k sodelovanju na 9. mednarodni znanstveni konferenci »Izzivi globalizacije in družbeno–ekonomsko okolje EU«. Mednarodna znanstvena konferenca bo potekala v četrtek, 24. septembra 2020, na Univerzi v Novem mestu, Na Loko 2, 8000 Novo mesto.

Tematska področja konference:
1. Izzivi globalizacije in ekonomsko okolje
2. Menedžment poslovnih procesov
3. Globalno trženje
4. Menedžment človeških virov
5. Menedžment kakovosti
6. Menedžment v izobraževanju
7. Menedžment v zdravstvu
8. Upravne in poslovne vede v luči informatike

Oddajte prijavo na: https://fei.uni-nm.si/prijava_na_konferenco/

Pomembni datumi za prijavitelje prispevkov:
5. 5. 2020 - PODALJŠANJE ROKA - oddaja povzetka
30. 5. 2020 - PODALJŠANJE ROKA - oddaja končnega prispevka za objavo v zborniku

Prijava na konferenco in oddaja povzetka poteka preko spletne povezave.

Zbornik prispevkov prejšnje konference je objavljen na spletni strani fakultete.

Vljudno vabljeni!