KARIERNI BUM na Univerzi v Novem mestu

24.05.2024

Karierni center Univerze v Novem mestu z veseljem napoveduje izvedbo dogodka KARIERNI BUM, ki bo potekal od 27. maja do 7. junija 2024 v prostorih univerze.

Ta dvotedenski karierni dogodek je zasnovan tako, da študentom, diplomantom in iskalcem novih kariernih izzivov ponudi izjemne priložnosti za raziskovanje različnih poklicnih poti, medsebojno povezovanje, izmenjavo izkušenj ter pridobivanje dragocenih nasvetov za svojo karierno prihodnost.

Ključna izhodišča aktivnosti:
Predavanja in izkušnje: Odkrijte različne karierne poti, pripomočke in orodja, ki vam pri tem lahko pomagajo.
Interaktivne delavnice: Pridobite praktične veščine, kot so pisanje življenjepisa, priprava na razgovor in uporaba novih tehnologij pri iskanju zaposlitve.
Nasveti iz prakse: Spoznajte primere dobrih praks in čemu se izogibati.
Karierni razvoj: Izvedeli boste več o aktualnih trendih na trgu dela, podjetništvu, osebnem razvoju in še več

Dogodek je namenjen vsem študentom, diplomantom in iskalcem novih kariernih priložnosti.

Vabljeni, da se nam pridružite na KARIERNEM BUMU in odkrijete številne možnosti za vašo prihodnost.

Za več informacij in PRIJAVO kliknite na POVEZAVO ali pišite na: karierni.center@uni-nm.si

Ne zamudite priložnosti, da naredite pomemben korak v svoji karieri!

Veselimo se vaše udeležbe!

Vaš Karierni center UNM