UKREPI ZARADI COVID-19

18.03.2020

Glede na trenutno situacijo v zvezi z novim koronavirusom COVID-19 vam sporočamo, da Univerza v Novem mestu tudi v naslednjem tednu, od 16. marca DO PREKLICA, prekinja izvajanje vseh oblik pedagoškega dela neposredno na fakultetah in jih nadomešča z različnimi oblikami e-študija. Omejijo se tudi vse ostale oblike osebne komunikacije vključno z govorilnimi urami in se nadomestijo z e-komunikacijo (telefon, e-pošta, video sestanki ...).

O ukrepih v prihodnje boste obveščeni na tej spletni strani.

Študentom in zaposlenim svetujemo, da redno spremljajo spletne strani Univerze v Novem mestu in njenih članic in Nacionalnega instituta za javno zdravje ter da ravnajo samozaščitno in odgovorno.

Rektorat Univerze v Novem mestu