Prepoved zbiranja ljudi na Univerzah

24.10.2020

Vlada Republike Slovenije je sprejela odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, s katerim začasno prepoveduje zbiranje ljudi na univerzah zaradi zajezitve in obvladovanja epidemije COVID-19. Odlok velja do preklica.

Na Univerzi v Novem mestu bomo od 26. oktobra dalje poleg predavanj izvajali tudi vaje na daljavo v obsegu, ki jo omogoča ustrezna komunikacijska tehnologija.