Univerza v Novem mestu te pričakuje na 13. Informativi – sodelujte v naši nagradni igri

Vabljeni, da nas obiščete na letošnji 13. Informativi, sejmu izobraževanja in poklicev.

Na našem virtualnem razstavnem prostoru boste našli ključne informacije o aktualnih študijskih programih, ki jih izvajajo:
• Univerza v Novem mestu Fakulteta za ekonomijo in informatiko
• Univerza v Novem mestu Fakulteta za poslovne in upravne vede
• Univerza v Novem mestu Fakulteta za zdravstvene vede
• Univerza v Novem mestu Fakulteta za strojništvo

Postani študent Univerze v Novem mestu! Študiraj za poklic prihodnosti!

Pridi 22. in 23. januarja 2021 v virtualni svet 13. Informative ONLINE, poklepetaj z našimi svetovalkami, sodeluj v nagradni igri Univerze v Novem mestu in si prisluži nagrado.
Podrobna navodila nagradne igre »Nagradna igra Univerze v Novem mestu« s pogoji sodelovanja so objavljena TUKAJ. S sodelovanjem v nagradni igri se šteje, da udeleženec sprejema navedene pogoje sodelovanja.
Žrebanje nagrad bo 9. februarja 2021, razglasitev zmagovalcev bo objavljena na naši spletni strani in družbenih omrežjih UNM in fakultet članic.

Veselimo se druženja z vami!

Stopite v stik z nami

Kontaktirajte nas preko spletnega obrazca in v najkrajšem možnem času vam bomo odgovorili.

Polja označena z * so obvezna!

1. Univerza v Novem mestu varstvu vaših osebnih podatkov posveča posebno pozornost in skrb. Podrobnejša pravila glede uporabe in obdelave vaših osebnih podatkov si lahko preberete v Pravilniku o zasebnosti.