Gostujoče predavanje prof. dr. Dean Iliev "Akcijsko istraživanje i kvalitet učenja"

24.10.2022

V četrtek, 27. oktobra 2022, bo Univerzo v Novem mestu obiskal prof. dr. Dean Iliev, ki prihaja iz Pedagoške falultete Univerze "St. Kliment Ohridski", Bitola, Severna Makedonija.

Za študente 2. letnika Fakultete za ekonomijo in informatiko bo izvedel predavanje z naslovom "Akcijsko istraživanje i kvalitet učenja", ki bo ob 11. uri v predavalnici 5 na Rozmanovi 18.

Vabljeni, da se nam pridružite tudi drugi študenti.

Vabilo je v priponki TUKAJ.

Veselimo se druženja z vami.