GREMO NA ERASMUS! Kdaj, če ne zdaj?

ERASMUS DNEVI 2023
✨ 6 dni, da Evropa zasije! ✨

Spoštovane študentke in spoštovani študenti,

ta teden obeležujemo Erasmus dneve, ki prvikrat potekajo kar 6 dni, od 9. do 14. oktobra 2023.

Tudi na Univerzi v Novem mestu bomo ta teden namenili ozaveščanju o programu, širjenju pozitivnih učinkov in delitvi izkušenj naših Erasmus+ študentov.

Če razmišljate o nepozabnem Erasmus potovanju in želite izvedeti več iz prve roke, se nam pridružite

DANES, 10. 10. 2023, od 13.00−14.00 v veliki dvorani (P11) ali online

na dogodku z naslovom

"GREMO NA ERASMUS! Kdaj, če ne zdaj?"

(za pridružitev klikni TUKAJ)

ter

v petek, 13. 10. 2023, od 12.00−16.00, na stojnici v avli Univerze v Novem mestu

Vljudno vabljeni!