Prvo srečenje Združenja evropskih univerz

20.10.2023

Zveza univerz po Jantarjevi poti je danes imela prvo srečanje, na kateri smo predstavili univerze in se dogovorili o ključnih točkah sodelovanja.

V zvezi poleg naše univerze sodelujejo: HUMAK-University of Applied Sciences iz Finske, KVK - Klaipėda State University of Applied Sciences iz Litve, Paneuropean University iz Češke, Pontifical University John Paul II iz Poljske, University of Applied Sciences Magdeburg-Stendal iz Nemčije in University of Applied Sciences Burgenland iz Avstrije.