StudyEU Amber Road - Delovni sestanek skupine za pripravo projekta Evropska univerza po Jantarjevi poti

22.01.2024

Predstavnici Univerze v Novem mestu sta skupaj s predstavniki devetih evropskih univerz od 14. do 18. januarja v Rigi oblikovali zadnje popravke vloge »Evropske univerze StudyEU Amber Road« (angl. »StudyEU Amber Road European University«). Ta skupna univerza si prizadeva ne le ustvariti sodelovalno izobraževalno okolje, temveč je zavezana sprostitvi polnega potenciala mladih, študentov, profesorjev, raziskovalcev ter občin in drugih deležnikov vzdolž jantarne ceste, ki utelešajo duha nove generacije aktivnih Evropejcev. Srečanja sta se udeležili prof. dr. Karmen Erjavec in Sabina Krsnik.