Pridobitev in podpis ECHE listine 2021-2027

19.01.2022

Listina Erasmus za terciarno izobraževanje (ECHE) določa splošni okvir kakovosti za evropsko in mednarodno sodelovanje visokošolske ustanove, ki sodeluje pri programu Eramus+.

Univerza v Novem mestu je tovrstno listino za namen sodelovanja v shemi mednarodne mobilnosti je oktobra 2021 prvič pridobila kot Univerza (prej po posameznih članicah) za novo programsko obdobje 2021-2027.

S pridobitvijo smo potrdili odlično dosedanje delo in omogočili nadaljevanje izjemnih priložnosti in mednarodnih izkušenj našim študentom, visokošolskim učiteljem in sodelavcem.

Podlaga za pridobitev ECHE je Izjava o Erasmus politiki institucije.

Erasmus univerzitetna listina (ECHE): ECHE (SI), ECHE (EN)