Vabilo na dogodke v okviru Tedna univerzalne podpore

Drage študentke in dragi študenti,

vabimo vas, da skupaj s študentkami in študenti drugih slovenskih univerz obeležite Teden univerzalne podpore, ki poteka med 17. in 21. aprilom 2023 pod sloganom Skupaj za dobro študentk in študentov tako, da se udeležite zelo zanimivih dogodkov (glej, Dogodki), ki so v glavnem online, npr. delavnice, okrogle mize, predavanja in kulturni dogodki, na katerih bodo lahko prisluhnili tudi tudi stand-up komičarki Martini Ipša, kreativnemu direktorju, predavatelju in knjižnemu avtorju Aljoši Bagoli ter manekenu in poslovnežu Alenu Kobilici.