Razpis za zbiranje likovnih del študentov UNM

Spoštovani študenti,

vljudno vabljeni k soustvarjanju vsebin likovne razstave, ki smo jo naslovili "Gradimo mostove raznolikosti". Na ta način želimo na univerzi prispevati h krepitvi vezi med študenti različnih študijskih programov ter odkrivati in razkrivati vaše skrite talente, tokrat na slikarskem platnu.
Z izbranim naslovom želimo izpostaviti vašo raznolikost, ki nas bogati in povezuje ter krepi skupno organizacijsko kulturo na Univerzi v Novem mestu.

Razpis za zbiranje likovnih del ter prijavni obrazec se nahajata v povezavi.

Vaše prijave zbiramo na e-naslov mojca.blazic@uni-nm.si do ponedeljka, 8. maja. 2023.

Za vse dodatne informacije smo vam prav tako na voljo na e-naslovu mojca.blazic@uni-nm.si.

Veselimo se soustvarjanja z vami.

S prijaznimi pozdravi,

doc. dr. Mojca Blažič, vodja kariernega centra