Zaključni koncert glasbene šole Gradus ad Parnassum in Akademskega pevskega zbora UNM

Spoštovani,

Vljudno vabljeni na zaključni koncert Glasbene šole Gradus ad Parnassum in Akademskega pevskega zbora Univerze v novem mestu, ki bo v četrtek, 15. 6. 2023 ob 18.00 v veliki dvorani Univerze v Novem mestu.

Večer namenjamo predstavitvi in priznanju truda, vztrajnosti ter strasti, ki so jo nastopajoči mladi glasbeniki vložili v svoje glasbeno izobraževanje.

Prepričani smo, da boste uživali v čudovitih glasbenih trenutkih, ki jih bodo ustvarili nastopajoči.

Veselimo se druženja z vami.