Komunikacija in uspešno reševanje konfliktov

14.04.2023

V ponedeljek, 17. 4. 2023 vas v okviru projekta POP KARIERA ob 9.30 vljudno vabimo na predavanje, na katerem bo ga. Irena Potočar Papež v obliki tematske delavnice spregovorila o medsebojnih odnosih in pomembnosti komunikacije, ki lahko služi k uspešnemu reševanju konfliktov.

S tem dogodkom podpiramo Teden univerzalne podpore, ki v tednu od 17. do 21. aprila 2023 poteka na slovenskih univerzah in s sloganom "Skupaj za dobro študentk in študentov" spodbuja ustvarjanje vključujočega in varnega akademskega okolja. Za vse ostale dogodke na UNM, ki se bodo odvijale v tem tednu, spemljajete novice na spletni strani.

Pridružite se nam.